Medewerkers

Van Veen Glasspecials is al meer dan 35 jaar een dynamisch glasbedrijf, werkzaam vanuit een modern bedrijfspand met eigen bewerkings-, plaatsings-, transport- en opslagmaterieel.

Over ons

Bij ons in het team heerst een no-nonsens cultuur, afspraak is afspraak. Ons personeel is betrokken, ervaren en klant georiënteerd. Wij hechten waarden aan vakkundig beglazen, daarom zijn onze medewerkers vakkundig gecertificeerde glaszetters en/of monteurs.

Contactgegevens

Bedrijfsbureau (Handel en Facilitair)

Gerrit van Weij Bedrijfsleider (planning, inkoop) 06 – 54237975
gerrit@vanveenglas.nl
Ronald Dijkhof Commercieel medewerker binnendienst ronald@vanveenglas.nl
Germa Zielman Commercieel medewerkster binnendienst germa@vanveenglas.nl
Petra Blok Administratief medewerkster receptie
(emballage/ICT)
(PT wo, do, vrij)
petra@vanveenglas.nl
Jaime van Ingen Administratief medewerkster receptie
(PT ma, di, wo, do)
jaime@vanveenglas.nl

Calculatie

Cees Bouwman Calculator
(PT ma, di, wo, don)
cees@vanveenglas.nl
André Mulder Calculator andre@vanveenglas.nl

Projectbureau (Montage)

Arjan Verheul Projectleider 06 – 51011020
arjan@vanveenglas.nl
Ferry van Gangelen Projectleider / Planner 06 – 51597406
ferry@vanveenglas.nl
Robert Eikelboom Projectleider 06 – 46925724
robert@vanveenglas.nl
Arie Burggraaf Werkvoorbereider 06 – 30608512
burggraaf@vanveenglas.nl

Financiën & Administratie

Linata Tomassen Financieel medewerkster linata@vanveenglas.nl
Inge Strik Administratief medewerkster
(PT ma, di, do)
inge@vanveenglas.nl

Directie

Arjen Bleeker Directeur (verkoop) 06 – 18781708
bleeker.a@vanveenglas.nl

Betrouwbaar

Van Veen Glasspecials is een professioneel glasbedrijf waarbij wij het persoonlijke contact met onze klanten belangrijk vinden. Wij hechten veel waarde aan korte lijnen en “afspraak is afspraak“.

Vakkundig

Van Veen Glasspecials werkt met een vakkundig en ervaren team. Wij zijn een professioneel, gecertificeerd en kennis gedragen glasbedrijf. Wij gaan altijd voor gedegen resultaat met de juiste glasoplossingen.

Betrokken

Bij Van Veen Glasspecials voelen wij ons betrokken bij onze klanten, leveranciers, collega’s en dus ons werk. Met onze open en transparante cultuur waarborgen wij de klanttevredenheid.

Bent u geïnteresseerd in onze diensten en producten of heeft u een vraag?